TEKNİK BİLGİ

Bu bölümde, teknik sorularınızın cevaplarını bulabilirsiniz. Corian® bakım ve kullanım kılavuzuna ulaşabilir, tüm Corian® uygulama çözümlerini, konut ve ticari uygulamalardaki kullanımlarını içeren broşürleri indirebilirsiniz.

Bakım ve Kullanım

Yapacağınız rutin bakımlarla, Corian® uzun yıllar boyunca yeni görünümünü korur. DuPont’un kapsamlı Corian® Bakım & Kullanım Kılavuzu, Corian® yüzeylerin bakımı ile ilgili bilmek istediğiniz tüm detayları size sunacaktır.

Corian® Lavabo çizimleri ve diyagramları

Tüm Corian® lavabo diyagramlarının ve çizimlerinin sıkıştırılmış dosyalarına (.zip) buradan ulaşabilirsiniz. İstediğiniz formatta dosyayı indirmek için sadece üzerine tıklayın. İndirme işlemi tamamlandığında, dosyaları .zip klasöründen çıkartın. Dosyaları görüntüleyebilmeniz için, AutoCAD/DXF görüntüleyicisinin bilgisayarınıza yüklü olması gerekmektedir.

Corian® ve çevre

DuPont™ Corian® geliştirilmiş yüzey malzemesi, her ne kadar 100 rengi aşkın kartelaya sahip olsa da aslında tüm Corian® renkleri “yeşil” olarak kabul edilebilir ve her zaman daha yeşil olma çabasındadır. Çünkü DuPont™ Corian®, DuPont’un çevreye saygı ve özen göstererek işlerini gerçekleştirmesi için,sahip olduğu kurumsal çevre felsefesini benimsemektedir ve desteklemektedir. İş uygulamalarında sürdürülebilir büyüme misyonunu sürdüren bir lider olarak, tedarik zincirindeki çevresel etkimizi azaltırken paydaş ve toplumsal değer yaratmayı taahhüt ediyoruz.